Menu

TITULA STIGLA NA PECARU: Jedanaesterci odlučili pobjednika Kupa BiH

Malo je tko očekivao da će jedanaesterci odlučivati pobjednika uzvratne utakmice Kupa BiH, međutim to se upravo dogodilo, jer je Sarajevo na punoj Pecari u regularnih 90 minuta slavilo pobjedu 1:0 golom Amera Bekića iz kaznenog udarca u 65. minuti i anuliralo zaostatak iz prve utakmice. S obzirom na viđeno u tih 90 minuta gosti su bili bolji i bez sumnje zaslužili pobjedu, baš kao što je to i Široki Brijeg zaslužio u onih prvih sarajevskih 90 minuta.

Više...

Džeko peti najproduktivniji nogometaš u Europi

Edinu Džeki je potrebno još samo malo pa da možemo reći da igra najbolju sezonu u karijeri, barem kada je u pitanju pojedinačni učinak. Džeko je do sada za Romu postigao čak 35 golova u svim natjecanjima, osim što je jedan od vodećih strijelaca, jedan je i od najproduktivnijih nogometaša u Europi. Novinar Financial Timesa sastavio je popis najproduktivnijih nogometaša u ligama petice, a kriterij kojim se vodio u istraživanju su postignuti golovi i asistencije proporcionalno broju minuta provedenih na terenu, piše sportsport.ba.

Više...

Priča o NK Gošk iz Gabele i Miljenku Bošnjaku

Ako zanemarimo slavu i novac, i nema neke bitne razlike u životima Marija Mandžukića, Dejana Lovrena, Nikole Kalinića i Miljenka Bošnjaka(iz Ljubuškog). Prije deset godina bili su suigrači u mladoj hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji, a danas su ključni igrači u svojim momčadima, Juventusu, Liverpoolu, Fiorentini i – Gošk-u iz Gabele, piše Jutarnji list.

Više...

Krehin Gradac domaćin završnice Lige Hercegovine

Završni turnir općinskih pobjednika Liga Hercegovine igra se od 22. do 26. kolovoza u Krehin Gracu (općina Čitluk). Tim povodom organizirana je konferencija za medije u hotelu Mostar gdje su predsjednik Sportske udruge Liga Hercegovine Ivan Zeljko, dopredsjednik Željko Pušić te član Upravnog odbora Mile Prusina govorili o samom natjecanju.