Menu

Zrinjski nadigrao Vogošću

U zaostalom susretu košarkaškog prvenstva BiH Zrinjski je u Mostaru pobijedio Vogošću rezultatom 92:77. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, koja je završilo rezultatom 46:46, početak treće četvrtine pripao je gostima koji su poveli 58:49. No, Vogošća je tu prednost prokockala u svega nekoliko minuta.
Više...

Prosinečki bez Bičakčića, Nastića i Vranješa, ali s Begovićem

Izbornik Robert Prosinečki, kojem će susret u Belfastu biti prvi u borbi za bodove, već je pred velikim iskušenjem s obzirom na to da se na okupljanju pojavio velik broj nogometaša koji proteklog vikenda nisu nastupali za svoje klubove u nacionalnim prvenstvima. Nastupe za svoje klubove nisu upisali Kenan Pirić, Ognjen Vranješ, Eldar Ćivić, Bojan Nastić, Elvis Sarić, Haris Duljević, Kenan Kodro i Rijad Bajić.