Menu

VIDEO: Rezultati sedamnaeste večeri MNL MZ općine Ljubuški

VIDEO: Rezultati sedamnaeste večeri MNL MZ općine Ljubuški

Sinoć je odigrana sedamnaesta večer na malonogometnoj ligi mjesnih zajednica općine Ljubuški. Ljubuški portal u suradnji s JU Kulturno-športski centar Ljubuški donosi rezultate sinoć odigranih susreta kao i raspored za večeras.

Rezultat prve utakmice polufinala „7. MNL MZ općine Ljubuški 2017. god. za dječake do 16 godina starosti“, odigrane u utorak – 8.8.2017. god. :

1.Grljevići  –  Ljubuški I  3 : 4 ( 2 : 1 )

 strijelci :  1 : 0 Jakov Ševo, 2 : 0 Jakov Ševo, 2 : 1 Marko Čuljak, 2 : 2 Irhad Ajeti, 2 : 3 Irhad Ajeti, 3 : 3 Vinko Ševo, 3 : 4 Marko Čuljak.

Momčad Ljubuškog I se plasirala u finale „7. MNL MZ…“, a momčad Grljevića će igrati za treće mjesto na ovom turniru.

 

Lista strijelaca :

14 – Marko Čuljak ( Ljubuški I )

  8 – Mateo Petrušić ( Otok )

  6 – Niko Bubalo ( Hardomilje / Hrašljani )

  5 – Matej Šarac ( Pregrađe ), Irhad Ajeti ( Ljubuški I )

  4 – Marijan Pavlović ( Studenci ), Krešimir Medić ( Radišići ), Jure Dugandžić ( Pregrađe ), Vinko Ševo  (Grljevići )…

Rezultati utakmica osmine finala „Unitrade 14. MNL MZ općine Ljubuški 2017. god.“

1.Studenci – Veljaci / Orahovlje  6 : 7 ( penali ), 2 : 2 ( 1 : 1 )

strijelci : 1 : 0 Nikola Jurković, 1 : 1 Dario Šarić, 2 : 1 Marin Barišić, 2 : 2 Miro Škorput,

penali :  3 : 2 Marko Sušac, 3 : 3 Ivica Živkušić, 4 : 3 Marin Barišić, 4 : 4 Ilija Mišetić, 5 : 4 Nikola Jurković, 5 : 5 Marko Petrović, 6 : 5 Nikola Jurković, 6 : 6 Marko Petrović, 6 : 6 Nikola Jurković ( obrana vratara ), 6 : 7 Marko Petrović.

2.Crveni Grm – Vašarovići  4 : 2 ( 1 : 0 )

strijelci :   1 : 0 Ante Kraljević, 2 : 0 Matej Nižić, 3 : 0 Ante Nižić, 4 : 0 Luka Herceg, 4 : 1 Ante Granić, 4 : 2 Vinko Lauc.

U dalje natjecanje, u četvrtfinale su se plasirale momčadi Veljaka / Orahovlja i Crvenog Grma.

Lista strijelaca :

7 – Alen Govorko ( Prolog )

6 – Ante Pavlak ( Vitina ), Marko Petrović ( Veljaci / Orahovlje ), Goran Dodig ( Prolog ), Marin Barišić ( (Studenci ), Ante Nižić ( Crveni Grm )

4 – Marin Vidović ( Pregrađe ), Marin Jurković ( Radišići ), Ante Granić ( Vašarovići )

Raspored za srijedu – 9.8.2017. god. :

20,30 Hardomilje / Hrašljani – Prolog ( druga polufinalna utakmica „7. MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Humac – Hardomilje / Hrašljani ( B2 – C3 treća utakmica osmine finala „14. MNL MZ…“ )

22,30 Pregrađe – Teskera ( C2 – B3 četvrta utakmica osmine finala „14. MNL MZ…“ )

 
  • Nijedan komentar nije pronađen

Komentirajte na članak

0
na vrh članka