Menu

Raspored utakmica MNL MZ općine Ljubuški za prvi tjedan

Raspored utakmica MNL MZ općine Ljubuški za prvi tjedan

Raspored utakmica 14. MNL MZ općine Ljubuški i 7. MNL MZ općine Ljubuški od 17.7. do 21.7.2017.

Raspored utakmica za ponedjeljak - 17.7.2017. god. :

20,00 Grab - Ljubuški III ( 1. kolo skupine A „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Prolog - Grljevići ( 1. kolo skupine A „7. MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Radišići - Crveni Grm ( 1. kolo skupine A „14.MNL MZ“ )

22,30 Vitina - Veljaci/Orahovlje ( 1. kola skupine A „14.MNL MZ“ )

Raspored utakmica za utorak - 18.7.2017.god. :

20,00 Ljubuški I - Humac ( 1. kolo skupine B „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Lisice - Radišići ( 1. kolo skupine B „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Stubica/Zvirići/Bijača - Humac ( 1. kolo skupine B „14.MNL MZ“ )

22,30 Otok - Šipovača/Vojnići ( 1.kolo skupine B „14.MNL MZ“ )

Raspored utakmica za srijedu - 19.7.2017. god. :

20,00 Hardomilje/Hrašljani - Studenci ( 1. kolo skupine C „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Stubica - Otok ( 1. kolo skupine C „ 7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Prolog - Hardomilje/Hrašljani ( 1.kolo skupine C „14.MNL MZ“ )

22,30 Lipno- Grljevići ( 1. kolo skupine C „14.MNL MZ“ )

Raspored utakmica za četvrtak - 20.7.2017. god. :

20,00 Vašarovići - Šipovača ( 1. kolo skupine D „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Pregrađe - Crveni Grm ( 1. kolo skupine D „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Studenci - Ljubuški ( 1. kolo skupine D „14.MNL MZ“ )

22,30 Vašarovići - Cerno/Crnopod/Miletina ( 1. kolo skupine D „14.MNL MZ“ )

Raspored utakmica za petak – 21.7.2107. god. :

20,00 Ljubuški III - Grljevići ( 2. kolo skupine A „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Grab - Prolog ( 2. kolo skupine A „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Crveni Grm - Vitina ( 2. kolo skupine A „14.MNL MZ“ )

22,30 Grab - Radišići ( 2. kolo skupine A „14.MNL MZ“ )

Radio Ljubuški

  • Nijedan komentar nije pronađen

Komentirajte na članak

0
na vrh članka