Menu

Rezultati jednaeste večeri MNL MZ općine Ljubuški

 Rezultati jednaeste večeri MNL MZ općine Ljubuški

Sinoć je odigrana jednaesta večer na malonogometnoj ligi mjesnih zajednica općine Ljubuški. Ljubuški portal u suradnji s JU Kulturno-športski centar Ljubuški donosi rezultate sinoć odigranih susreta kao i raspored za večeras.

Rezultati utakmica 3. kola skupine C „7. MNL MZ općine Ljubuški 2017. god. za dječake do 16 godina starosti“, odigranih u ponedjeljak – 31.7.2017. god.:

 

1.Stubica – Studenci 0 : 1 ( 0 : 0 )

strijelac : 0 : 1 Matej Dragičević.

 

2.Otok – Hardomilje / Hrašljani 1 : 4 ( 0 : 3 )

strijelci : 0 : 1 Niko Bubalo, 0 : 2 Niko Bubalo, 0 : 3 Danijel Grbavac, 1 : 3 Mateo Petrušić, 1 : 4 Ante Vištica.

T A B L I C A :
1.Hardomilje / Hrašljani 3 2 1 0 8 : 3 7
2.Studenci 3 2 0 1 5 : 5 6
3.Otok 3 1 0 2 12 : 7 3
4.Stubica 3 0 1 2 1 : 11 1

U dalje natjecanje – četvrtfinale, s pozicije C1 ide momčad Hardomilje / Hrašljani, a s pozicije C2 momčad Studenaca.

Lista strijelaca :
9 – Mateo Petrušić ( Otok )
7 – Marko Čuljak ( Ljubuški I )
4 – Krešimir Medić ( Radišići ), Niko Bubalo ( Hardomilje / Hrašljani ), Jure Dugandžić ( Pregrađe )…

Rezultati utakmica 2. kola skupine D „Unitrade 14. MNL MZ općine Ljubuški 2017. godine“ :

1.Ljubuški – Cerno / Crnopod / Miletina 1 : 1 ( 1 : 1 )

strijelci : 1 : 0 Jure Herceg, 1 : 1 Josip Dugandžić.

2.Studenci – Vašarovići 7 : 3 ( 2 : 0 )

strijelci : 1 : 0 Marin Barišić, 2 : 0 Marin Barišić, 3 : 0 Marin Barišić, 4 : 0 Matej Dragičević, 4 : 1 Tomislav Puljić, 4 : 2 Mario Puljić, 5 : 2 Matej Dragičević, 5 : 3 Kristijan Puljić, 6 : 3 Matej Dragičević, 7 : 3 Rade Petković.

Crveni karton: Zvonimir Barišić ( Studenci ), po članku 12. Disciplinskog pravilnika 14. MNL MZ općine Ljubuški 2017. godine ( broj : 01 – 86 / 17 od 6.6.2017. god. ), igrač se sankcionira jednom utakmicom neigranja, a isto se odnosi na slijedeću utakmicu svoje momčadi s momčadi Cerno / Crnopod / Miletina ( 3. kolo skupine D ).

T A B L I C A :
1.Studenci 2 2 0 0 12 : 6 6
2.Cerno / Crnopod / Miletina 2 1 1 0 4 : 3 4
3.Ljubuški 2 0 1 1 4 : 6 1
4.Vašarovići 2 0 0 2 5 : 10 0

Raspored utakmica za utorak – 1.8.2017. god. :
20,00 Pregrađe – Šipovača ( 3. kolo skupine D „7. MNL MZ do 16 god. starosti“ )
20,45 Crveni Grm – Vašarovići ( 3. kolo skupine D „7. MNL MZ do 16 god. starosti“ )
21,30 Grab – Veljaci / Orahovlje ( 4. kolo skupine A „14. MNL MZ…“ )
22,30 Radišići – Vitina ( 4. kolo skupine A „14. MNL MZ…“ ).

  • Nijedan komentar nije pronađen

Komentirajte na članak

0
na vrh članka