Menu

Veljaci/Orahovlje i Crveni Grm prvi polufinalisti 14. MNL MZ općine Ljubuški

Veljaci/Orahovlje i Crveni Grm prvi polufinalisti 14. MNL MZ općine Ljubuški

Sinoć je odigrana devetnaesta večer na malonogometnoj ligi mjesnih zajednica općine Ljubuški. Ljubuški portal u suradnji s JU Kulturno-športski centar Ljubuški donosi rezultate sinoć odigranih susreta kao i raspored za večeras.

Rezultati četvrtfinalnih utakmica „Unitrade 14. MNL MZ općine Ljubuški 2017. godine“ i revijalne utakmice, odigranih u četvrtak – 10.8.2017. god. :

1.Revijalna utakmica : NK „Sloga“ ( 2009. / 2010. godište ) „plavi“ – „bijeli“  0 : 1 ( 0 : 1 )

 strijelac : 0 : 1 Filip Majić.

2.Prva četvrtfinalna utakmica : Stubica / Zvirići / Bijača – Veljaci / Orahovlje   3 : 5 ( 1 : 2 )

steijelci : 0 : 1 Ivica Živkušić, 0 : 2 Marko Petrović, 1 : 2 Ante Batinović, 1 : 3 Ilija Mišetić, 2 : 3 Darko Dodig, 2 : 4 Ivica Živkušić, 3 : 4 Ante Batinović, 3 : 5 Ilija Mišetić.

3.Druga četvrtfinalna utakmica : Prolog – Crveni Grm   2 : 4 ( 1 : 0 )

strijelci : 1 : 0 Alen Govorko, 2 : 0 Stojan Herceg, 2 : 1 Matej Nižić, 2 : 2 Ante Nižić, 2 : 3 Ante Nižić, 2 : 4 Ante Kraljević.

U dalje natjecanje, u polufinale su se plasirale momčadi Veljaka / Orahovlja i Crvenog Grma.

Lista strijelaca :

8 – Alen Govorko ( Prolog ), Ante Nižić ( Crveni Grm )

7 – Marko Petrović ( Veljaci / Orahovlje )

6 – Ante Pavlak ( Vitina ),Goran Dodig ( Prolog ), Marin Barišić ( Studenci )

5 – Ilija Mišetić ( Veljaci / Orahovlje )

4 – Marin Vidović, Domagoj Kuran ( Pregrađe ), Marin Jurković ( Radišići ), Ante Granić ( Vašarovići ), Darko Dodig ( Stubica / Zvirići / Bijača ), Ivica Živkušić ( Veljaci / Orahovlje )…

Raspored za petak – 11.8.2017. god. :

20,30 Revijalna utakmica : Škola nogometa Međugorje „Ljubušaci“ – „Ostali“

21,30 Treća četvrtfinalna utakmica : Vitina – Hardomilje / Hrašljani

22,30 Četvrta četvrtfinalna utakmica : Cerno / Crnopod / Miletina – Pregrađe

  • Nijedan komentar nije pronađen

Komentirajte na članak

0
na vrh članka