Menu

Anđela Boras najbolja na utakmici protiv Luksemburga

Treće kolo Women Challenge Trophy turnira za juniorke donijelo je duel reprezentacija Bosne i Hercegovine i Luksemburga. Na kraju uvjerljivu pobjedu slavila je domaća ekipa rezultatom 39:14 (18:11).

Već u prvom poluvremenu reprezentacija Bosne i Hercegovine krenula je žestoko, te sa sjajnom obranom iz brzih kontri kažnjavala ekipu Luksemburga. Nakon prvih 30 minuta naša ekipa imala je prednost od 18:11.

U nastavku susreta prava rapsodija naših rukometašica, a na golu briljantna je bila Marijana Đenadija koja je naprosto zaključala svoj gol. Iz minute u minutu povećavala se prednost domaće reprezentacije te na kraju i više nego uvjerljiva pobjeda, od velikih 39:14.

Zanimljivo činjenica, je da su prije svega zahvaljujući Đenadiji, koja je u drugom poluvremenu bila prava hobotnica naša selekcija primila samo tri gola.