Menu

MNL MZ općine Ljubuški: Grab u četvrtfinalu, Ljubuški2 i Vašarovići u osmini finala, Radišići i Vitina "out"

MNL MZ općine Ljubuški: Grab u četvrtfinalu, Ljubuški2 i Vašarovići u osmini finala, Radišići i Vitina "out"

Rezultati utakmica 3. kola skupine B 8.MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigranih u ponedjeljak - 6.8.2018. god.:

 

Lisice/Vašarovići  -  Grljevići  2:0 (0:0). Strijelci:1:0 Eugen Herceg (17), 2:0 Zvonimir Emanuel Matijašević (21).

Ljestvica skupine B  8.MNL:

1.Pregrađe                      2 2 0 0    9:3  6

  1. 2. Lisice/Vašarovići 3 2 0 1    8:7  6
  2. 3. Stubica/Zvirići 2 0 1 1   5:8  1
  3. 4. Grljevići 3 0 1  2   5:9  0

Rezultati utakmica 3.kola skupine D 8.MNL MZ:

Radišići  - Prolog  3:7 (1:2). Strijelci: 1:0 Andrej Nosić (3), 1:1Krešimir Medić (5 – ag), 1:2Petar Herceg (13), 1:3 Mateo Herceg (20), 1:4 Mateo Herceg (22), 2:4 Andrej Nosić (26), 2:5 Mateo Herceg (26), 2:6 Mateo Herceg (28),2:7 Ivan Herceg (29), 3:7 Krešimir Medić (30).

Ljestvica:

1.Prolog       2 1 1 0   7:3  4

2.Radišići     2 1 0 1   8:7  3

3.Ljubuški 3  2 0 1 1   0:5  1

Lista strijelaca :

5.- Andrej Nosić

4.- Mateo Herceg

3 – Leo Granić, Ante Vištica

2 – Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Leo Granić, Mateo Mucić, Vinko Ševo, Mihael Herceg i Luka Bubalo (Hard./Hrašljani) (Hardomilje/Hrašljani), Irhad Ajeti, Marko Čuljak,Marcelo Miličević i Josip Šimić (Ljubuški 1),

1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar, Dorian Medić i Ivan Šunjić (Radišići)., Filip Bebek, Jakov Bebek, Josip Dugandžić, Ante Milićević i Tomislav Kardum (Otok)

Ag Zvonimir Jelčić

Rezultati utakmica 5.kola skupine D „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ odigranih u ponejeljak, 6.8.2018.god :

1 Vašarovići  - Vitina  3:1 (0:0). Strijelci: 1:0 Vinko Lauc (33), 2:0 Mateo Vegar (37), 2:1Mario Pavlak (38), 3:1 Fabijan Kraljević (40).

  1. 2. Radišići Ljubuški 2 1:4 (0:0). Strijelci: 0:1 Renato Perić (25), 1:1 Slavko Koroman (26), 1:2 Renato Perić (35), 1:3 Andrej Vrdoljak (38), 1:4 Mate Herceg (40).

Ljestvica skupine B 15.MNL

1.Grab                    4 4 0 0  12:4    12

2.Ljubuški 2            4 2 1 1   10:7     7

3.Vašarovići            4 2 0 2   8:9      6

4.Radišići                4 1 0 3   5:11     3

5.Vitina                    4  0 1 3   4:8     1

Lista strijelaca:

5 – Darko Dodig (St/Zv/Bi) Jure Dragičević (Studenci), Teo Herceg (C.Grm)

4 - Renato Perić (Ljubuški 2)

3 – Josip Markotić Grab),),Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani), Drago Miličević (St/Zv/Bi), Luka Herceg (C.Grm),Tomislav Kuran (Pregrađe)

2 – Marko Bošnjak i Mirko Miletić(Pregrađe), Petar Luburić (Studenci), Ivan Džolić (Ljubuški 2), Ante Nuić (CCM), Mirko Jelčić, Ivan Grbavac (Šipov/Vojn), Matej Nižić (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković (Studenci), Franjo Bošnjak (Humac 2), Milan Vučić, , Niko Bublo, Antonio Vučić

1 –Mladen Dragičević i Matej Dragičević (Studenci), Mate Herceg i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marin Majić (Vitina), Dario Petrušić Domagoj Petrović i Filip Jelinić (Humac 1), Tomislav Dodig, Ivan Bubalo (Cerno), , Alen Grbavac i Veselko Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Blago Bilić i AnteGranić (Vašarovići), Ante Mušan, Alen Mušan, Ivan Vukojević, Mijo ;Marinović, Ante Bebić (Grab)..

Raspored za utorak, 7..8. 2018.godine

20,15 utakmica 3.kola skupine "B" 8.MNL do 16 godina starosti:
Stubica/Zvirići  -  Pregrađe

21,00 utakmica 3.kola skupine "C" 15.MNL

Prolog – Stubica/Zvirići/Bijača

22,00: Utakmica 5.kola skupine B 15.MNL

Šipovača/Vojnići  -  Veljaci/Orahovlje

Mile Kraljević/Radio Ljubuški

  • Nijedan komentar nije pronađen

Komentirajte na članak

0
na vrh članka