Menu

Službeni Glasnik "Central" MNL MZ Grada Ljubuškog [broj 7.]

Službeni Glasnik "Central" MNL MZ Grada Ljubuškog [broj 7.]

Temeljem Propozicija natjecanja „Central“ 16. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja „Central“ 9. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 23.7. 2019. godine postignutim rezultatom.

 

 „CENTRAL“ 9. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI – SKUPINA (A – drugo kolo)

  1. VAŠAROVIĆI - VELJACI 1:5 (0:2), Strijelci: (0:1, Ante Jelavić 1. min.), (0:2, Ante Jelavić 2. min.), (1:2, Luka Vukojević 19. min.), (1:3, Josip Jelavić 21. min.), (1:4, Ante Jelavić 23. min.), (1:5, Ante Jelavić 24. min.).

LJESTVICA SKUPINE (A)

R.B.

EKIPA

UT

SKOR (P/N/P)

GOL RAZLIKA

BODOVI

1.

LJUBUŠKI III

2

2:0:0

13:0

6

2.

VELJACI

2

2:0:0

7:2

6

3.

STUBICA/BIJ./ZVI.

2

0:0:2

1:7

0

4.

VAŠAROVIĆI

2

0:0:2

1:13

0


Strijelci (Liga mladih)

6 - Ante Jelavić (Veljaci),

4 – Tarik Sadiković (Ljubuški III),

2 – Vinko Vuletić (Ljubuški III), Andrej Nosić (Radišići), David Petrušić (Crveni Grm), Josip Šimić (Humac), Noa L. Šimić, Marko Dragičević, Diano Ćeško (svi Ljubuški III),

1 – Emanuel Pehar (S/Z/B), Tomislav Kardum (Otok), Filip Medić (Radišići), Josip Boras (Otok), Ante Mihaljević, Stanko Šošić (Grab), Ivan Herceg i Luka Bubalo (Humac), Marko Čuvalo (Hardomilje/Hrašljani), Danijel Bošković (Ljubuški III), Luka Vukojević (Vašarovići), Josip Jelavić (Veljaci).

Žuti kartoni (mladi)

Mihael Miličević (Otok), Stanko Vukojević (Grab), Ivano Pavlović (Humac), Stanko Vištica (Veljaci).

„CENTRAL“ 16 . MN LIGA MZ GRADA LJUBUŠKOG  - SKUPINA (C – drugo kolo)

  1. CERNO/CRNOPOD/MILETINA - RADIŠIĆI 3:1 (0:0), Strijelci: (0:1, Ivan Grbavac 27. min.), (1:1, Milan Vučić 27. min.), (2:1, Josip Elez 39. min.), (3:1, Tomislav Vučić 40. min.).
  2. VELJACI/ORAHOVLJE - HARDOMILJE/HRAŠLJANI 11:1 (5:1), Strijelci: (0:1, Niko Bubalo 3. min.), (1:1, Ivica Živkušić 8. min.), (2:1, Ivica Živkušić 13. min.), (3:1, Ivica Živkušić 15. min.), (4:1, Dragan Jelavić 17. min.), (5:1, Marko Petrović 18. min.), (6:1, Marko Petrović 22. min.), (pen. 7:1, Luka Vištica 25. min.), (8:1, Ilija Mišetić 28. min.), (9:1, Dario Šarić 32. min.), (10:1, Ilija Mišetić 35. min.), (11:1, Miro Škorput 37. min.).

LJESTVICA SKUPINE (C)

R.B.

EKIPA

UT

SKOR (P/N/P)

GOL RAZLIKA

BODOVI

1.

VELJACI/ORAHOVLJE

2

2:0:0

13:2

6

2.

RADIŠIĆI

2

1:0:1

7:6

3

3.

CERNO/CRNOPOD/MILETINA

2

1:0:1

4:3

3

4.

HARDOMILJE/HRAŠLJANI

2

0:0:2

4:17

0


Strijelci (Liga seniora)

5 - Mladen Dragičević (Studenci),

4 – Marin Brkić (Studenci),

3 -  Franjo Babić (Vitina), Zdravko Puljić (Vašarovići), Ivan Paponja (Stubica/Z/B), Niko Bubalo (Hardomilje/Hrašljani), Ilija Mišetić i Ivica Živkušić (Veljaci/Orahovlje).

2 – Vinko Lauc (Vašarovići), Josip Herceg, Vinko Markić i Ivan Grbavac (Radišići), Luka Herceg (Crveni Grm), Davor Bojka (Vitina), Stojan Herceg (Prolog), Darko Dodig (S/Z/B), Milan Vučić (C/C/M), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje).

1 – Ante Pavlak (Vitina), Stipe Zadro (Grljevići), Josip Jukić, Drago Miličević, Mirko Jelčić (svi S/Z/B), Jure Herceg (Prolog), Luka Vištica, Dario Šarić, Miro Škorput, Dragan Jelavić i Vinko Kolak (Veljaci/Orahovlje), Ivan Šarac (Radišići), Ante Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Marko Čuljak (Ljubuški II), Milan Vukšić, Drago Jelavić, Teo Dodig (svi Teskera), Mateo Kraljević (Lisice), Branko Zadro i Anđelko Boras (Vitina), Mislav Ramljak i Domagoj Kuran (Pregrađe), Dario Granić i Mario Puljić (Vašarovići), Domagoj i Niko Petrović (Humac), Josip Elez i Tomislav Vučić (C/C/M).

Žuti kartoni (seniori)

Petar Luburić (Studenci), Branko Zadro, Nikola Babić (Vitina), Stipe Zadro (Grljevići), Jure Herceg (Prolog), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje), Tomislav Vučić (C/C/M) (2), Emanuel K. Boras (Hardomilje/Hrašljani), Blaž Lauc (Studenci), Mirko Nižić (Humac), Ivan Puljić (Vašarovići), Drago Miličević (S/Z/B), Stojan Herceg i Stipe Herceg (Prolog), Stanko Šunjić i Slavko Koroman (Radišići).

Crveni kartoni (seniori)  - u ovom kolu nije bilo.

SRIJEDA, 24.07.2019.

R.B.

KOLO

SKUPINA

PAR

EKIPE

DATUM/SAT

22.

2

B(16)

B1

B2

PREGRAĐE

OTOK

24.07.2019

20:30

23.

2

D(S)

D4

D3

LJUBUŠKI II

CRVENI GRM

24.07.2019

21:15

24.

2

D(S)

D1

D2

GRAB

TESKERA

24.07.2019

22:15

POVJERENIK NATJECANJA

  • Nijedan komentar nije pronađen

Komentirajte na članak

0
na vrh članka