Menu

Službeni Glasnik "CENTRAL" MNL MZ Grada Ljubuškog [broj 8.]

Službeni Glasnik "CENTRAL" MNL MZ Grada Ljubuškog [broj 8.]

Temeljem Propozicija natjecanja „Central“ 16. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja „Central“ 9. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 24.7. 2019. godine postignutim rezultatom.

„CENTRAL“ 9. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI – SKUPINA (B – drugo kolo)

  1. PREGRAĐE - OTOK 6:3 (3:1), Strijelci: (1:0, Mateo Mucić 3. min.), (1:1, Tomislav Kardum 9. min.), (2:1, Leo Granić 14.min.), (3:1, Mateo Mucić 15. min.), (3:2, Tomislav Kardum 23. min.), (3:3, Jure Boras 24. min.), (4:3, Leo Granić 25. min.), (5:3, a.g. Marko Pavičić 27. min.), (6:3, Tomislav Primorac 28. min.).

LJESTVICA SKUPINE (B)

R.B.

EKIPA

UT

SKOR (P/N/P)

GOL RAZLIKA

BODOVI

1.

PREGRAĐE

1

1:0:0

6:3

3

2.

RADIŠIĆI

1

1:0:0

3:2

3

3.

OTOK

2

0:0:2

5:9

0


Strijelci (Liga mladih)

6 - Ante Jelavić (Veljaci),

4 – Tarik Sadiković (Ljubuški III),

3 - Tomislav Kardum (Otok),

2 – Vinko Vuletić (Ljubuški III), Andrej Nosić (Radišići), David Petrušić (Crveni Grm), Josip Šimić (Humac), Noa L. Šimić, Marko Dragičević, Diano Ćeško (svi Ljubuški III), Mateo Mucić i Leo Granić (Pregrađe), Josip Boras (Otok),

1 – Emanuel Pehar (S/Z/B), Filip Medić (Radišići), Ante Mihaljević, Stanko Šošić (Grab), Ivan Herceg i Luka Bubalo (Humac), Marko Čuvalo (Hardomilje/Hrašljani), Danijel Bošković (Ljubuški III), Luka Vukojević (Vašarovići), Josip Jelavić (Veljaci), Tomislav Primorac (Pregrađe).

Žuti kartoni (mladi)

Mihael Miličević (Otok), Stanko Vukojević (Grab), Ivano Pavlović (Humac), Stanko Vištica (Veljaci).

„CENTRAL“ 16 . MN LIGA MZ GRADA LJUBUŠKOG  - SKUPINA (D – drugo kolo)

  1. LJUBUŠKI II - CRVENI GRM 2:1 (1:0),Strijelci: (1:0, Miroslav Pehar 14. min.), (1:1, Ante Nižić 21. min.), (2:1, Ivan Džolić 25. min.).
  2. GRAB - TESKERA 3:2 (2:1),Strijelci: (1:0, Ante Mušan 7. min.), (2:0, Nikola Hrstić 10. min.), (2:1, Drago Jelavić 20. min.), (3:1, Nikola Hrstić 33. min.), (3:2, Alen Grbavac 38. min.).

LJESTVICA SKUPINE (D)

R.B.

EKIPA

UT

SKOR (P/N/P)

GOL RAZLIKA

BODOVI

1.

LJUBUŠKI II

2

2:0:0

3:1

6

2.

TESKERA

2

1:0:1

5:5

3

3.

GRAB

2

1:0:1

3:3

3

4.

CRVENI GRM

2

0:0:2

3:5

0


Strijelci (Liga seniora)

5 - Mladen Dragičević (Studenci),

4 – Marin Brkić (Studenci),

3 -  Franjo Babić (Vitina), Zdravko Puljić (Vašarovići), Ivan Paponja (Stubica/Z/B), Niko Bubalo (Hardomilje/Hrašljani), Ilija Mišetić i Ivica Živkušić (Veljaci/Orahovlje).

2 – Vinko Lauc (Vašarovići), Josip Herceg, Vinko Markić i Ivan Grbavac (Radišići), Luka Herceg (Crveni Grm), Davor Bojka (Vitina), Stojan Herceg (Prolog), Darko Dodig (S/Z/B), Milan Vučić (C/C/M), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje), Nikola Hrstć (Grab), Drago Jelavić (Teskera),

1 – Ante Pavlak (Vitina), Stipe Zadro (Grljevići), Josip Jukić, Drago Miličević, Mirko Jelčić (svi S/Z/B), Jure Herceg (Prolog), Luka Vištica, Dario Šarić, Miro Škorput, Dragan Jelavić i Vinko Kolak (Veljaci/Orahovlje), Ivan Šarac (Radišići), Ante Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Marko Čuljak, Miroslav Pehar i Ivan Džolić (Ljubuški II), Milan Vukšić, Alen Grbavac i Teo Dodig (svi Teskera), Mateo Kraljević (Lisice), Branko Zadro i Anđelko Boras (Vitina), Mislav Ramljak i Domagoj Kuran (Pregrađe), Dario Granić i Mario Puljić (Vašarovići), Domagoj i Niko Petrović (Humac), Josip Elez i Tomislav Vučić (C/C/M), Ante Nižić (Crveni Grm), Ante Mušan (Grab).

Žuti kartoni (seniori)

Petar Luburić (Studenci), Branko Zadro, Nikola Babić (Vitina), Stipe Zadro (Grljevići), Jure Herceg (Prolog), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje), Tomislav Vučić (C/C/M) (2), Emanuel K. Boras (Hardomilje/Hrašljani), Blaž Lauc (Studenci), Mirko Nižić (Humac), Ivan Puljić (Vašarovići), Drago Miličević (S/Z/B), Stojan Herceg i Stipe Herceg (Prolog), Stanko Šunjić i Slavko Koroman (Radišići), Jure Herceg i Andrej Vrdoljak (Ljubuški II), Ante Mušan, Nikola Hrstić i Ivan Vukojević (Grab).

Crveni kartoni (seniori)  - u ovom kolu nije bilo.

ODLUKE POVJERENIKA NATJECANJA

*Temeljem članaka 4. i 6. Propozicija natjecanja 9. MNL MZ Grada Ljubuškog, za igrače do 16. godina POVJERENIK NATJECANJA nalaže ekipi MZ PREGRAĐE (mladi) da u roku od 48 (četrdeset osam) sati dostavi validan dokaz, a vezano za pravo nastupa igrača ANTONIO ČULJAK.

IZVADAK IZ PROPOZICIJA (članak 4. i 6.)

Članak 4.

             Na utakmicama Lige mogu nastupiti samo igrači koji su stekli pravo nastupa temeljem izvršene registracije, po nekom od navedenih osnova:

            - prebivalištu u mjesnoj zajednici koja ga prijavljuje ( dokaz: adresa stanovanja – potvrda sa Cipsa, odnosno rodni list igrača ),

            - podrijetlu iz mjesne zajednice koja ga prijavljuje ( dokaz : utvrđuje se po prezimenu igrača iz osobne iskaznice ili putovnice u suglasnosti s ostalim činjenicama iz dokaznog postupka ),

            - iznimno se pravo registriranja igrača može utvrditi i u posebnim specifičnim slučajevima, a što se utvrđuje u dokaznom postupku posebice za svaki slučaj.

            Suci, Povjerenik za natjecanje, te članovi Natjecateljskog i Registracijskog povjerenstva, te ostale službene osobe nemaju pravo sudjelovanja u vođenju i nastupanju za neku momčad sudionika Lige.

Članak 6.

              Registracijsko povjerenstvo i Povjerenik za natjecanje imaju pravo izvršiti provjeru pribavljenih dokumenata, te zatražiti njihovu ovjeru od strane službene osobe u mjesnoj zajednici

 ( predsjednik MZ, koji svojim potpisom i pečatom potvrđuje vjerodostojnost popisa igrača ). 

RASPORED UTAKMICA - ČETVRTAK, 25.07.2019.

R.B.

KOLO

SKUPINA

PAR

EKIPE

DATUM/SAT

25.

2

C(16)

C1

C2

PROLOG

CRVENI GRM

25.07.2019

20:30

26.

3

A(S)

A3

A1

VITINA

PREGRAĐE

25.07.2019

21:15

27.

3

A(S)

A4

A5

GRLJEVIĆI

LISICE

25.07.2019

22:15

POVJERENIK NATJECANJA

  • Nijedan komentar nije pronađen

Komentirajte na članak

0
na vrh članka