Menu

Službeni Glasnik "CENTRAL" MNL MZ Grada Ljubuškog [broj 18.]

Službeni Glasnik "CENTRAL" MNL MZ Grada Ljubuškog [broj 18.]

Temeljem Propozicija natjecanja „Central“ 16. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja „Central“ 9. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 08.08. 2019. godine postignutim rezultatom.

 

 „CENTRAL“ 9. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI – (1/4 FINALE)

  1. HUMAC - LJUBUŠKI III 1:3 (0:1), Strijelci: (0:1, Diano Ćeško 15. min.), (1:1, Josip Šimić 17. min.), (1:2. Luka Herceg 26. min.), (1:3, Tarik Sadiković).

*U poluzavršnicu plasirala se ekipa MZ Ljubuški III, a ekipa MZ Humac  se oprašta od natjecanja.

Strijelci (Liga mladih)

9 - Ante Jelavić (Veljaci),

7 - Andrej Nosić (Radišići), Ante Vištica (Hardomilje/Hrašljani),

5 - Tomislav Kardum (Otok), Tarik Sadiković (Ljubuški III),

4 – David Petrušić (Crveni Grm), Ivan Herceg (Prolog), Diano Ćeško (Ljubuški III),

3 - Josip Šimić (Humac),

2 – Vinko Vuletić, Noa L. Šimić, Marko Dragičević (svi Ljubuški III), Luka Bubalo (Humac), Josip Boras (Otok), Marko Čuvalo (Hardomilje/Hrašljani), Josip Jelavić i Ivan Vukojević (Veljaci), Krešimir Medić i Pavle Šarac (Radišići),

1 – Emanuel Pehar i Zvonimir Jelčić (S/Z/B), Filip Medić, Ante Mihaljević, Stanko Šošić (Grab), Ivan Herceg i Ivano Pavlović (Humac), Luka Herceg i Danijel Bošković (Ljubuški III), Luka Vukojević, Petar Lauc i Zvonimir Emanuel Matijašević (svi Vašarovići), Tomislav Primorac i Leo Granić (Pregrađe), Josip Govorko i Luka Bebić (Prolog), Marko Herceg i Eugen Herceg (Lisice), Luka Nosić (Radišići), Mihael Miličević i Noa Kardum (Otok).

Žuti kartoni (mladi)

Josip Jelavić (Veljaci), Ante Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Luka Nosić (Radišići), Mihael Miličević), Jure Bubalo (Humac).

Crveni kartoni (mladi) – nije bilo

„CENTRAL“ 16 . MN LIGA MZ GRADA LJUBUŠKOG (1/4 FINALA)

  1.  VAŠAROVIĆI - LJUBUŠKI II 6:5, nakon penala 3:3 (2:1), Strijelci: (0:1, Marko Čuljak 12. min.), (1:1, Fabijan Kraljević 18. min.), (2:1, Vinko Lauc 20. min.), (2:2, Marko Čuljak 35. min.), (3:2, Fabijan Kraljević 36. min.), (3:3, Miroslav Pehar 40. min.).
  2. VELJACI/ORH. - PREGRAĐE 1:6 (0:2), Strijelci: (0:1, Marin Vidović 4. min.), (0:2, Tomislav Bošnjak 10. min.), (1:2, Dragan Jelavić 23. min.), (1:3, Tomislav Bošnjak 30. min.), (1:4, Milenko Bošnjak 38. min.), (1:5, Tomislav Bošnjak 39. min.), (1:6, Marko Bošnjak 40. min.).

*U poluzavršnicu su se plasirale ekipe MZ Vašarovići  i MZ Pregrađe, a od natjecanja se opraštaju ekipe MZ Ljubuški II  i MZ Veljaci/Orahovlje.

Strijelci (Liga seniora)

11 - Marin Brkić (Studenci),

10 - Tomislav Bošnjak (Pregrađe),

Mladen Dragičević (Studenci),

7 - Drago Jelavić (Teskera),

Ivica Živkušić (Veljaci/Orahovlje), Milenko Bošnjak (Pregrađe),

5 - Ivan Paponja i Darko Dodig (Stubica/Z/B), Marko Čuljak  (Ljubuški II),

4 – Franjo Babić (Vitina), Dragan Jelavić i Ilija Mišetić (Veljaci), Miroslav Pehar (Ljubuški II),

3 - Zdravko Puljić i Vinko Lauc (Vašarovići), Niko Bubalo (Hardomilje/Hrašljani), Alen Govorko (Prolog), Marko Bošnjak i Mislav Ramljak (Pregrađe), Alen Grbavac (Teskera), Mateo Kraljević (Lisice), Matej Živkušić  i Mladen Mlinarević (Humac),

2 – Fabijan Kraljević i Kristijan Puljić (Vašarovići), Josip Herceg, Vinko Markić i Ivan Grbavac (Radišići), Luka Herceg (Crveni Grm), Davor Bojka (Vitina), Stojan Herceg (Prolog), Milan Vučić (C/C/M), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje), Nikola Hrstć (Grab), Mate Bilić i Jozo Bilić (Lisice), Domagoj i Niko Petrović (Humac), Drago Miličević (S/Z/B), Nikola Granić, Milan Vukšić, Teo Dodig i Bruno Jelavić (svi Teskera), Drago Čolak (Grljevići), Branimir Bilić (Humac), Marin Vidović (Pregrađe).

1 – Ante Pavlak (Vitina), Ivan Zubac, Jakov Ševo, Marko Čolak i Stipe Zadro (Grljevići), Josip Jukić, Mirko Jelčić i Ivan Bubalo (S/Z/B), Mile Herceg, Mateo Herceg i Jure Herceg (Prolog), Luka Vištica, Dario Šarić, Miro Škorput, Vinko Kolak (Veljaci/Orahovlje), Ivan Šarac (Radišići), Ante Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Ivan Džolić (Ljubuški II), Nikola Zelić (Teskera), Branko Zadro i Anđelko Boras (Vitina), Dario Granić i Mario Puljić (Vašarovići), Josip Elez i Tomislav Vučić (C/C/M), Ante Nižić (Crveni Grm), Ante Mušan (Grab), Vinko Nižić (Lisice), Ivan Kljajić, Mirko Nižić, Mate Pehar i Toni Miličević (Humac), Domagoj Kuran, Luka Bebek, Matej Šarac i Filip Bebek (svi Pregrađe), Tomislav Pavlović, Petar Luburić i Ivan Mihaljević (svi Studenci)

Žuti kartoni (seniori)

Ivan Paponja i Ivan Bubalo (S/Z/B), Andrej Nosić i Vlado Ereš (Radišići), Mate Pehar (Humac), Frano Babić (Vitina), Mate Marinović (Grab), Blaž Lauc, Tomislav Pavlović i Nikola Jurković (Studenci), Fabijan Kraljević (Vašarovići), Drago Bašić i Toni Ravenni (Ljubuški II), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje).

Crveni kartoni (seniori)  - nije bilo.

RASPORED UTAKMICA

POLUFINALE

PONEDJELJAK, 12.08.2019.

R.B.

KOLO

SKUPINA

EKIPE

DATUM/SAT

56.

1/2

MLADI

VELJACI

RADIŠIĆI

12.08.2019

20:00

57.

1/2

MLADI

OTOK

LJUBUŠKI III

12.08.2019

20:45

58.

1/2

SENIORI        

STUBICA/Z/B

TESKERA

12.08.2019

21:30

59.

1/2

SENIORI

VAŠAROVIĆI

PREGRAĐE

12.08.2019

22:30

FINALNA VEČER

SRIJEDA, 14.08.2019.

R.B.

KOLO

SKUPINA

EKIPE

DATUM/SAT

60.

3 (M)

MLADI

PORAŽENI 56. UT.

PORAŽENI 57. UT.

14.08.2019

20:00

61.

FIN.

MLADI

POBJEDNIK 56. UT.

POBJEDNIK 57. UT

14.08.2019

20:45

62.

3 (M)

SENIORI        

PORAŽENI 58. UT.

PORAŽENI 59. UT.

14.08.2019

21:30

63.

FIN.

SENIORI

POBJEDNIK 58. UT.

POBJEDNIK 59. UT

14.08.2019

22:30

 

  • Nijedan komentar nije pronađen

Komentirajte na članak

0
na vrh članka