Menu

Marija Čuljak osvojila srebro u Sarajevu i osigurala odlazak na Balkansko prvenstvo marija_culjak

U sportskoj dvorani na Vogošci u Sarajevu je održano prvenstvo BiH u karateu za uzraste kadeta, juniora i mlađih seniora.

Najuspješnija natjecatelja Karate kluba Klobuk je bila kadetkinja Marija Čuljak koja je u konkurenciji 40 natjecateljica u težinskoj kategoriji +54 kg izborila finale te osvojila srebrenu medalju. Ovim rezultatom Marija Čuljak je osigurala odlazak na Balkansko prvenstvo, a i mogućnost odlaska na Svjetsko prvenstvo.

Iz KK Klobuk obavještavaju  sve  mlađe uzrasne skupine da sutra 10. rujna  u 20 sati kreću s treninzima.